Selective Tweets (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ
