Selective Tweets (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: enabled
pt: ativado

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: disabled
pt: desativado

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Performance
pt: Desempenho

en: Other
pt: Outros

en: Empty text
pt: Mensagem "Não há resultados"

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Are you sure you want to delete the block %name?
pt: Você tem certeza que deseja apagar o bloco %name?

en: The block %name has been removed.
pt: O bloco %name foi apagado.

en: Block description
pt: Descrição do bloco

en: The block has been created.
pt: O bloco foi criado.

en: Reply
pt: Responder

en: Loading text
pt: Carregando texto

en: Current user
pt: Usuário atual

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
pt: Uma breve descrição de seu bloco. Usada na <a href="@overview">página de administração de blocos</a>.

en: Dark
pt: Escuro

en: Twitter API
pt: API do Twitter
