Selective Tweets (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: The block %name has been removed.
sl: Blok %name je bil odstranjen.

en: Block description
sl: Opis bloka

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.

en: Reply
sl: Odgovori

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
