Selective Tweets (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
