Selective Tweets (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
