Selective Tweets (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Other
eo: Alia

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: The block %name has been removed.
eo: La bloko %nomo estas forigita.

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.

en: Reply
eo: Respondu
