Selective Tweets (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Performance
he: ביצועים

en: Other
he: אחר

en: Empty text
he: טקסט כאשר אין תוצאות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Reply
he: השב

en: pixels
he: פיקסלים

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. יוצג ב<a href="@overview">עמוד ניהול התיבות</a>.
