Selective Tweets (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Other
ka: სხვა

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %name ბლოკის წაშლა?

en: The block %name has been removed.
ka: ბლოკი %name წაშლილია.

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.
