Selective Tweets (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Performance
mn: Хурд

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
