Selective Tweets (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Other
nl: Andere

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nl: Weet u zeker dat u het blok %name wilt verwijderen?

en: The block %name has been removed.
nl: Het blok %name is verwijderd.

en: minute(s)
nl: minu(u)te(n)

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Reply
nl: Reageren

en: Light
nl: Licht

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
nl: Een korte beschrijving van het blok. Wordt gebruikt op de <a href="@overview">beheerpagina voor Blokken</a>.

en: Dark
nl: Donker

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Twitter API
nl: Twitter-API
