Selective Tweets (7.x-2.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න
