Selective Tweets (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Other
ta: மற்றவை

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ta: %name தொகுதியினை உண்மையாகவே நீக்க விரும்புகிறீர்களா?

en: The block %name has been removed.
ta: %name தொகுதி நீக்கப்பட்டது

en: Block description
ta: Block விளக்கம்

en: The block has been created.
ta: தொகுதி உருவாக்கப்பட்டது

en: Reply
ta: மறுமொழி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Current user
ta: தற்போதைய பயனர்
