Selenium (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: User login
pt: Login do usuário

en: Log out
pt: Sair

en: User %name successfully logged in.
pt: Usuário %name logado com sucesso.

en: "@text" found
pt: "@text" encontrado

en: "@text" not found
pt: "@text" não encontrado

en: Link with label %label found.
pt: Link com o rótulo %label encontrado.

en: Page title @actual is equal to @expected.
pt: Título da página @actual é igual a @expected.
