Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: User login
cs: Přihlášení

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Username field found.
cs: Pole "Uživatelské jméno" bylo nalezeno.

en: Password field found.
cs: Pole "Heslo" bylo nalezeno.

en: User %name successfully logged in.
cs: Uživatel %name se úspěšně přihlásil.

en: "@text" found
cs: "@text" nalezen

en: "@text" not found
cs: "@text" nebyl nalezen

en: Checkbox field @id is checked.
cs: Zaškrtávací pole @id je zaškrtnuto.

en: Checkbox field @id is not checked.
cs: Zaškrtávací pole @id není zaškrtnuto.

en: Link with label %label found.
cs: Nalezen odkaz s popiskem %label.

en: Link with label %label not found.
cs: Odkaz s popiskem @label nebyl nalezen.

en: Link containing href %href found.
cs: Nalezen odkaz obsahující href atribut: %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
cs: Byl navštíven odkaz %label (@url_target) na adrese @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
cs: Možnost @option pro pole @id je vybrána.

en: Option @option for field @id is not selected.
cs: Možnost @option pro pole @id není vybrána.

en: The HTML ID %id is unique.
cs: HTML identifikátor %id je jedinečný.

en: Current URL is @url.
cs: Aktuální URL adresa je @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
cs: Název stránky @actual je shodný s @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
cs: Název stránky @actual není shodný s @unexpected.
