Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Development
et: Arendus

en: User login
et: Sisenemine

en: Logout
et: Logi välja

en: Browser
et: Brauser

en: Log out
et: Logi välja

en: Username field found.
et: Kasutajanime väli on leitud.

en: Password field found.
et: Parooliväli on leitud.

en: User %name successfully logged in.
et: Kasutaja %name on edukalt sisse logitud.

en: "@text" found
et: "@text" on leitud

en: "@text" not found
et: "@text" ei leitud

en: Checkbox field @id is checked.
et: Valikkast @id on märgistatud.

en: Checkbox field @id is not checked.
et: Valikkasti @id ei ole märgistatud.

en: Link with label %label found.
et: Link sildiga %label on leitud.

en: Link with label %label not found.
et: Linki sildiga %label ei leitud.

en: Link containing href %href found.
et: Link href väärtusega %href on leitud.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
et: Klõpsati lingil %label (@url_target) aadressilt @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
et: Valik @option väljal @id on valitud.

en: Option @option for field @id is not selected.
et: Valik @option väljal @id ei ole valitud.

en: The HTML ID %id is unique.
et: HTML ID %id on unikaalne.

en: Current URL is @url.
et: Praegune URL on @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
et: Lehe tiitel @actual on võrdne tiitliga @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
et: Lehe tiitel @actual ei ole võrdne tiitliga @unexpected.
