Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Logout
eu: Irten

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Log out
eu: Irten
