Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Browser
fi: Selain

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Username field found.
fi: Käyttäjänimi kenttää ei löytynyt.

en: Password field found.
fi: Salasana kenttää ei löytynyt.

en: User %name successfully logged in.
fi: Käyttäjä %name kirjautunut onnistuneesti sisään.

en: "@text" found
fi: "@text" löytyi

en: "@text" not found
fi: "@text" ei löytynyt

en: Checkbox field @id is checked.
fi: Valintaruutu @id on valittuna.

en: Checkbox field @id is not checked.
fi: Valintaruutu @id ei ole valittuna.

en: Link with label %label found.
fi: Linkki etiketillä %label löytyi.

en: Link with label %label not found.
fi: Linkkiä etiketillä %label ei löytynyt.

en: Link containing href %href found.
fi: Linkki joka sisältää href:n %href löytyi.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
fi: Kilikattiin linkkiä %label (@url_target) osoitteesta @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
fi: Vaihtoehto @option kentälle @id on valittuna.

en: Option @option for field @id is not selected.
fi: Vaihtoehto @option kentälle @id ei ole valittuna.

en: The HTML ID %id is unique.
fi: HTML ID %id on uniikki.

en: Current URL is @url.
fi: Tämänhetkinen URL on @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
fi: Sivun otsikko @actual on sama kuin @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
fi: Sivun otsikko @actual ei ole sama kuin @unexpected.
