Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: User login
he: כניסה

en: Logout
he: יציאה

en: Browser
he: דפדפן

en: Log out
he: יציאה
