Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: The HTML ID %id is unique.
hi: एचटीएमएल आईडी %id अद्वितीय है.

en: Current URL is @url.
hi: @url वर्तमान यूआरएल है

en: Page title @actual is equal to @expected.
hi: पृष्ठ शीर्षक @actual इसके बराबर है @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
hi: पृष्ठ शीर्षक @actual इसके बराबर नहीं है @expected.
