Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Log out
ka: გამოსვლა
