Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Username field found.
ku: خانەی ناوی تێپەڕبوون دۆزرایەوە.

en: Password field found.
ku: خانەی وشەی نهێنی دۆزرایەوە.
