Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Username field found.
ro: Câmp nume utilizator găsit

en: Password field found.
ro: Câmp parolă găsit

en: "@text" found
ro: "@text" găsit

en: "@text" not found
ro: "@text" nu a fost găsit
