Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Logout
sv: Logga ut

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Log out
sv: Logga ut

en: Username field found.
sv: Fält för användarnamn funnet.

en: Password field found.
sv: Lösenordsfält ej funnet.

en: User %name successfully logged in.
sv: Användare %name loggade in utan problem.

en: "@text" found
sv: "@text" funnet

en: "@text" not found
sv: "@text" ej funnet

en: Checkbox field @id is checked.
sv: Markeringsfältet @id är markerat.

en: Checkbox field @id is not checked.
sv: Markeringsfältet @id är inte markerat.

en: Link with label %label found.
sv: Länk med etikett %label funnen.

en: Link with label %label not found.
sv: Länk med etikett %label ej funnen.

en: Link containing href %href found.
sv: Länk som innehåller href %href funnen.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
sv: Klickade på länk %label (@url_target) från @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
sv: Alternativet @option för fäl @id är valt.

en: Option @option for field @id is not selected.
sv: Alternativet @option för fält @id är inte valt.

en: The HTML ID %id is unique.
sv: ID-numret för HTML %id är unikt.

en: Current URL is @url.
sv: Nuvarande URL är @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
sv: Sidtitel @actual är lika med @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
sv: Sidtitel @actual är inte lika med @unexpected.
