Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Logout
tr: Çıkış

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Log out
tr: Çıkış

en: Username field found.
tr: Kullanıcı adı alanı bulundu.

en: Password field found.
tr: Parola alanı bulundu.

en: User %name successfully logged in.
tr: %name kullanıcısı başarıyla giriş yaptı.

en: "@text" found
tr: "@text" bulundu

en: "@text" not found
tr: "@text" bulunamadı

en: Checkbox field @id is checked.
tr: @id onay kutusu alanı denetlenir.

en: Checkbox field @id is not checked.
tr: @id kimlik numaralı onay kutusu alanı denetlenmedi.

en: Link with label %label found.
tr: %label etiketli bağlantı bulundu.

en: Link with label %label not found.
tr: %label etiketli bağlantı bulunamadı.

en: Link containing href %href found.
tr: href %href içeren bağlantı bulundu.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
tr: @url_before adresinde %label bağlantısına (@url_target) tıklandı

en: Option @option for field @id is selected.
tr: @id alanı için @option ayarı seçilir.

en: Option @option for field @id is not selected.
tr: @id alanı için @option ayarı seçilmez.

en: The HTML ID %id is unique.
tr: HTML ID %id tekildir.

en: Current URL is @url.
tr: Şu anki URL @url'dir.

en: Page title @actual is equal to @expected.
tr: @actual ile @expected sayfa başlıkları aynı.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
tr: @actual ile @unexpected sayfa başlıkları aynı değil.
