Selenium (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: User login
lt: Nariams

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Username field found.
lt: Rastas nario vardo laukelis.

en: Password field found.
lt: Rastas slaptažodžio laukelis.

en: User %name successfully logged in.
lt: Narys %name sėkmingai prisijungė.

en: "@text" found
lt: Rastas "@text"

en: "@text" not found
lt: Nerastas "@text"

en: Checkbox field @id is checked.
lt: Žymimasis langelis @id pažymėtas.

en: Checkbox field @id is not checked.
lt: Žymimasis langelis @id nepažymėtas.

en: The HTML ID %id is unique.
lt: HTML ID %id unikalus.

en: Current URL is @url.
lt: Dabartinis URL yra @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
lt: Puslapio pavadinimas @actual toks pat kaip @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
lt: Puslapio pavadinimas @actual ne toks pat kaip @unexpected.
