Selenium (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Logout
ar: خروج

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Log out
ar: خروج

en: Username field found.
ar: تم العثور على حقل اسم المستخدم.

en: Password field found.
ar: تم العثور على حقل كلمة المرور.

en: User %name successfully logged in.
ar: تم تسجيل دخول @name بنجاح.

en: "@text" found
ar: تم العثور على النص "@text"

en: "@text" not found
ar: لم يتم العثور على النص "@text"

en: Checkbox field @id is checked.
ar: تم تحديد مربع الاختيار @id.

en: Checkbox field @id is not checked.
ar: لم يتم تحديد مربع الاختيار @id.

en: The test did not complete due to a fatal error.
ar: لم يتم إكمال الاختبار لوجود خطأ فادح.

en: Link with label %label found.
ar: تم العثور على ارتباط مع التسمية %label.

en: Link with label %label not found.
ar: لم يتم العثور على ارتباط مع التسمية %label.

en: Link containing href %href found.
ar: تم العثور على ارتباط يتضمن href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
ar: تم النقر على ارتباط %label (@url_target) من @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
ar: تم تحديد الخيار @option للحقل @id.

en: Option @option for field @id is not selected.
ar: لم يتم تحديد الخيار @option للحقل @id.

en: The HTML ID %id is unique.
ar: معرف (ID) اش.تي.ام.ال %id فريد ووحيد.

en: Current URL is @url.
ar: الرابط الحالي هو @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
ar: عنوان الصفحة @actual مطابق لـ @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
ar: عنوان الصفحة @actual غير مطابق لـ @expected.
