Selenium (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Browser
ast: Restolador

en: Log out
ast: Desconeutar
