Selenium (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Log out
bn: লগ আউট
