Selenium (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Logout
ca: Sortir

en: Browser
ca: Navegador

en: Log out
ca: Surt

en: Username field found.
ca: Camp nom d'usuari trobat.

en: Password field found.
ca: Camp constrasenya trobat

en: User %name successfully logged in.
ca: L'usuari %name ha iniciat sessió amb èxit.

en: "@text" found
ca: S'ha trobat "@text"

en: "@text" not found
ca: No s'ha trobat "@text"

en: Checkbox field @id is checked.
ca: La casella @id està seleccionada.

en: Checkbox field @id is not checked.
ca: La casella @id no està seleccionada.

en: The test did not complete due to a fatal error.
ca: La prova no s'ha completat a causa d'un error fatal.

en: Link with label %label found.
ca: S'ha trobat l'enllaç amb etiqueta %label.

en: Link with label %label not found.
ca: No s'ha trobat l'enllaç amb etiqueta %label.

en: Link containing href %href found.
ca: S'ha trobat l'enllaç que conté l'href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
ca: S'ha fet clic a l'enllaç %label (@url_target) des de @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
ca: L'opció @option del camp @id està seleccionada.

en: Option @option for field @id is not selected.
ca: L'opció @option del camp @id no està seleccionada.

en: The HTML ID %id is unique.
ca: L'ID d'HTML %id és únic.

en: Current URL is @url.
ca: La URL actual és @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
ca: El títol de pàgina @actual és igual a @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
ca: El títol de pàgina @actual no és igual a @expected.
