Selenium (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: User login
da: Log ind

en: Logout
da: Log ud

en: Log out
da: Log ud

en: Username field found.
da: Brugernavnsfelt fundet

en: Password field found.
da: Adgangskodefelt fundet

en: User %name successfully logged in.
da: Bruger %name loggede ind.

en: "@text" found
da: "@text" fundet

en: "@text" not found
da: "@text" ikke fundet

en: Checkbox field @id is checked.
da: Afkrydsningsfeltet @id er markeret.

en: Checkbox field @id is not checked.
da: Afkrydsningsfeltet @id er ikke markeret.

en: The test did not complete due to a fatal error.
da: Testen blev ikke fuldført pga. en katastrofal fejl.

en: Link with label %label found.
da: Link med etiket %label fundet.

en: Link with label %label not found.
da: Link med etiket %label ikke fundet.

en: Link containing href %href found.
da: Link med href %href fundet.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
da: Klikkede på linket %label (@url_target) fra @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
da: Valget @option for feltet @id er valgt.

en: Option @option for field @id is not selected.
da: Valget @option for feltet @id er ikke valgt.

en: The HTML ID %id is unique.
da: HTML-IDet %id er unikt.

en: Current URL is @url.
da: Nuværende URL er @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
da: Sidetitlen @actual svarer til @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
da: Sidetitlen @actual svarer ikke til @unexpected.
