Selenium (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: User login
el: Είσοδος

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Username field found.
el: Το πεδίο Όνομα χρήστη βρέθηκε.

en: Password field found.
el: Το πεδίο Συνθηματικό βρέθηκε.

en: User %name successfully logged in.
el: Ο χρήστης %name συνδέθηκε επιτυχώς.

en: "@text" found
el: Το "@text" βρέθηκε

en: "@text" not found
el: Το "@text" δεν βρέθηκε

en: Checkbox field @id is checked.
el: Το πεδίο κουτί επιλογής @id είναι επιλεγμένο.

en: Checkbox field @id is not checked.
el: Το πεδίο κουτί επιλογής @id δεν είναι επιλεγμένο.

en: The test did not complete due to a fatal error.
el: Η δοκιμή δεν ολοκληρώθηκε λόγω ανεπανόρθωτου σφάλματος.

en: Link with label %label found.
el: Βρέθηκε παραπομπή με ετικέτα %label.

en: Link with label %label not found.
el: Δεν βρέθηκε παραπομπή με ετικέτα %label.

en: Link containing href %href found.
el: Βρέθηκε σύνδεσμος που περιέχει το href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
el: Έγινε κλικ στον σύνδεσμο %label (@url_target) από το @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
el: Η επιλογή @option για το πεδίο @id είναι επιλεγμένη.

en: Option @option for field @id is not selected.
el: Η επιλογή @option για το πεδίο @id δεν είναι επιλεγμένη.

en: The HTML ID %id is unique.
el: To HTML ID %id είναι μοναδικό.

en: Current URL is @url.
el: Η τρέχουσα διεύθυνση URL είναι @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
el: Ο τίτλος σελίδας @actual είναι ίδιος με το @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
el: Ο τίτλος σελίδας @actual δεν είναι ίδιος με το @unexpected.
