Selenium (7.x-3.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Logout
fa: خروج

en: Browser
fa: مرورگر

en: Log out
fa: خروج

en: Username field found.
fa: فیلد نام کاربری یافت شد.

en: Password field found.
fa: فیلد پسورد یافت شد.

en: User %name successfully logged in.
fa: کاربر %name با موفقیت وارد شد.

en: "@text" found
fa: "@text" پیدا شد

en: "@text" not found
fa: "@text" پیدا نشد

en: The test did not complete due to a fatal error.
fa: آزمایش به علت یک خطای جدی تکمیل نشد.

en: Link with label %label found.
fa: پیوند با برچسب %label پیدا شد.

en: Link with label %label not found.
fa: پیوند با برچسب %label پیدا نشد.

en: Link containing href %href found.
fa: پیوند با مقصد %href پیدا شد.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
fa: پیوند %label (@url_target) در @url_before کلیک شد

en: Option @option for field @id is selected.
fa: گزینه @option برای فیلد @id انتخاب شده است.

en: Option @option for field @id is not selected.
fa: گزینه @option برای فیلد @id انتخاب نشده است.

en: The HTML ID %id is unique.
fa: شناسه‌ی HTML %id یکتاست.

en: Current URL is @url.
fa: آدرس URL جاری این است: @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
fa: عنوان صفحه @actual با مقدار @expected یکسان است.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
fa: عنوان صفحه @actual با مقدار @unexpected یکسان نیست.
