Selenium (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Logout
gl: Saír

en: Browser
gl: Navegador

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Username field found.
gl: Atopouse o campo nome de usuario.

en: Password field found.
gl: Atopouse o campo contrasinal.

en: User %name successfully logged in.
gl: O usuario %name iniciou sesión sen problemas.

en: "@text" found
gl: Atopouse "@text"

en: "@text" not found
gl: Non se atopou "@text"

en: The test did not complete due to a fatal error.
gl: A proba non se puido completar debido a un erro irrecuperable.

en: Link with label %label found.
gl: Encontrado enlace ca etiqueta %label.

en: Link with label %label not found.
gl: Enlace ca etiqueta %label non atopado.

en: Link containing href %href found.
gl: Enlace con href %href atopado.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
gl: Enlace %label (@url_target) pulsado dende @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
gl: A opción @option para o campo @id está seleccionada.

en: Option @option for field @id is not selected.
gl: A opción @option para o campo @id non está seleccionada.

en: The HTML ID %id is unique.
gl: O identificador HTML %id é único.

en: Current URL is @url.
gl: A URL actual é @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
gl: O título de páxina @actual é igual que @unexpected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
gl: O título de páxina @actual non é igual que @unexpected.
