Selenium (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: User login
jv: Login panganggo

en: Logout
jv: Metu

en: Log out
jv: Metu log

en: Username field found.
jv: Field jeneng panganggo ditemokaké.

en: Password field found.
jv: Field password ora ditemokaké .

en: User %name successfully logged in.
jv: Panganggo %name uwis sukses mlebu log.

en: "@text" found
jv: "@text" ketemu

en: "@text" not found
jv: "@text" ora ditemokaké

en: Checkbox field @id is checked.
jv: Field chekbox @id dicenthang.

en: Checkbox field @id is not checked.
jv: Field chekbox @id ora dicenthang.

en: The test did not complete due to a fatal error.
jv: Pangujian ora komplit dilakokaké nganti ana kaluputan mbebayani.

en: Link with label %label found.
jv: Pranala nganggo label %label ditemokna.

en: Link with label %label not found.
jv: Pranala nganggo label %label ora ditemokna.

en: Link containing href %href found.
jv: Pranala isiné href %href ditemokna.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
jv: Pranala klik %label (@url_target) saka @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
jv: Opsi @option kanggo field @id dipilih.

en: Option @option for field @id is not selected.
jv: Opsi @option kanggo field @id ora dipilih.

en: The HTML ID %id is unique.
jv: Kode ID HTML %id kudu unik.

en: Current URL is @url.
jv: URL saiki yakuwi @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
jv: Judhul kaca @actual iki padha karo @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
jv: Judhul kaca @actual iki ora pada karo @unexpected.
