Selenium (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Logout
km: ចេញ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Log out
km: ចេញ

en: Username field found.
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: Password field found.
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ ។

en: User %name successfully logged in.
km: អ្នក​ប្រើ​ %name ​បាន​ចូល​ដោយ​ជោគ​ជ័យ​ ។

en: "@text" found
km: បាន​រក​ឃើញ "@text"

en: "@text" not found
km: រក​មិន​ឃើញ "@text"

en: Checkbox field @id is checked.
km: បាន​ធីក​វាល​ប្រអប់​ធីក​ @id ។

en: Checkbox field @id is not checked.
km: មិន​បាន​ដាក់​ធីក​វាល​ប្រអប់​ធីក​ @id ​។

en: The test did not complete due to a fatal error.
km: ការ​សាក​ល្បង​មិន​ទាន់​បាន​បញ្ចប់​ទេ ដោយ​សារ​មាន​កំហុស​ធ្ងន់​ធ្ងរ ។

en: Link with label %label found.
km: បាន​រក​ឃើញ​តំណ​ដែល​មាន​ %label ស្លាក ។

en: Link with label %label not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​តំណ​ដែល​មាន​​ %label ​ស្លាក​ ។

en: Link containing href %href found.
km: បាន​រក​ឃើញ​តំណ​ដែល​មាន​  %href href ។

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
km: បាន​ចុច​តំណ​ %label (@url_target) ពី​ @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
km: @option ជម្រើស​សម្រាប់​ @id វាល​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស ។

en: Option @option for field @id is not selected.
km: @option ​ជម្រើស​សម្រាប់​ @id ​វាល​មិន​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ទេ ។

en: The HTML ID %id is unique.
km: លេខ​សម្គាល់ HTML %id គឺ​ប្លែក​ខុសគ្នា ។

en: Current URL is @url.
km: URL បច្ចុប្បន្ន​គឺ @url ។

en: Page title @actual is equal to @expected.
km: ចំណងជើង​ទំព័រ @actual គឺ​ស្មើ​នឹង @expected ។

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
km: ចំណងជើង​ទំព័រ @actual គឺ​មិន​ស្មើ​នឹង @unexpected ទេ ។
