Selenium (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Logout
lv: Iziet

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Log out
lv: Iziet

en: Username field found.
lv: Lietotājvārda lauks atrasts.

en: Password field found.
lv: Paroles lauks atrasts.

en: User %name successfully logged in.
lv: Lietotājs %name veiksmīgi pieslēdzis.

en: "@text" not found
lv: "@text" netika atrasts

en: Link with label %label not found.
lv: Saite ar nosaukumu %label nav atrasta.

en: Current URL is @url.
lv: Pašreizējais URL ir @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
lv: Lapas virsraksts @actual ir vienāds ar @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
lv: Lapas virsraksts @actual nav vienāds ar @unexpected
