Selenium (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Username field found.
nl: Het veld gebruikersnaam is gevonden.

en: Password field found.
nl: Het veld wachtwoord is gevonden.

en: User %name successfully logged in.
nl: Gebruiker %name is succesvol ingelogd.

en: "@text" found
nl: '@text' gevonden

en: "@text" not found
nl: "@text" niet gevonden

en: Checkbox field @id is checked.
nl: Keuzevakje @id is aangevinkt.

en: Checkbox field @id is not checked.
nl: Keuzevakje @id is niet aangevinkt.

en: The test did not complete due to a fatal error.
nl: De test is niet voltooid omdat er een fatale fout is opgetreden.

en: Link with label %label found.
nl: Link met het label %label gevonden.

en: Link with label %label not found.
nl: Link met het label @label niet gevonden.

en: Link containing href %href found.
nl: Link die de href @href bevat gevonden.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
nl: Aangeklikte link %label (@url_target) van @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
nl: Selectierondje @option voor veld @id is geselecteerd.

en: Option @option for field @id is not selected.
nl: Selectierondje @option voor veld @id is niet geselecteerd.

en: The HTML ID %id is unique.
nl: Het HTML ID %id is uniek.

en: Current URL is @url.
nl: De huidige URL is @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
nl: Paginatitel @actual is hetzelfde als @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
nl: Paginatitel @actual is niet hetzelfde als @unexpected.
