Selenium (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Username field found.
pl: Pole użytkownika znalezione.

en: Password field found.
pl: Pole hasła znalezione.

en: User %name successfully logged in.
pl: Użytkownik %name pomyślnie zalogowany.

en: "@text" found
pl: znaleziono "@text"

en: "@text" not found
pl: nie znaleziono "@text"

en: Checkbox field @id is checked.
pl: Pole wyboru @id jest oznaczone.

en: Checkbox field @id is not checked.
pl: Pole wyboru @id jest odznaczone.

en: The test did not complete due to a fatal error.
pl: Test nie został zakończony ze względu na błąd krytyczny.

en: Link with label %label found.
pl: Znaleziono odnośnik z etykietą  %label.

en: Link with label %label not found.
pl: Nie znaleziono odnośnika z etykietą %label.

en: Link containing href %href found.
pl: Znaleziono odnośnik zawierający href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
pl: Kliknięty odnośnik %label (@url_target) z @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
pl: Opcja @option dla pola @id jest wybrana.

en: Option @option for field @id is not selected.
pl: Opcja @option dla pola @id nie jest wybrana.

en: The HTML ID %id is unique.
pl: ID HTML %id jest unikalne.

en: Current URL is @url.
pl: Aktualny URL to @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
pl: Tytuł strony @actual jest taki jak @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
pl: Tytuł strony @actual nie jest taki jak @unexpected.
