Selenium (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Username field found.
sk: Pole Používateľ nájdené.

en: Password field found.
sk: Pole Heslo nájdené.

en: User %name successfully logged in.
sk: Používateľ %name úspešne prihlásený.

en: "@text" found
sk: "@text" nájdený

en: "@text" not found
sk: "@text" nenájdený

en: Checkbox field @id is checked.
sk: Zaškrtávacie pole @id je zaškrtnuté.

en: Checkbox field @id is not checked.
sk: Zaškrtávacie pole @id nie je zaškrtnuté.

en: The test did not complete due to a fatal error.
sk: Test nebol úspešne ukončený kvôli kritickej chybe.

en: Link with label %label found.
sk: Odkaz s popisom %label nájdený.

en: Link with label %label not found.
sk: Odkaz s popisom %label nenájdený.

en: Link containing href %href found.
sk: Odkaz obsahujúci href %href nájdený.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
sk: Kliknutý odkaz %label (@url_target) z @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
sk: Voľba @option pre pole @id je vybratá.

en: Option @option for field @id is not selected.
sk: Voľba @option pre pole @id nie je vybratá.

en: The HTML ID %id is unique.
sk: HTML ID %id je unikátne.

en: Current URL is @url.
sk: Aktuálne URL je @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
sk: Nadpis stránky @actual je rovnaký ako @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
sk: Nadpis stránky @actual nie je rovnaký ako @unexpected.
