Selenium (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: User login
sl: Prijava

en: Logout
sl: Odjava

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Username field found.
sl: Polje za uporabniško ime je bilo najdeno.
