Selenium (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: "@text" not found
te: "@text" దొరకలేదు
