Selenium (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Logout
be: Выйсці

en: Browser
be: Браўзер

en: Log out
be: Выйсці

en: Username field found.
be: Поле імя карыстальніка знойдзена.

en: Password field found.
be: Поле паролю знойдзена.

en: User %name successfully logged in.
be: Карыстальнік %name паспяхова ўвайшоў у сістэму.

en: "@text" found
be: "@text" знойдзены

en: "@text" not found
be: "@text" не знойдзены

en: Checkbox field @id is checked.
be: Поле пераключальніка @id праверана.

en: Checkbox field @id is not checked.
be: Поле пераключальніка не праверана.

en: The test did not complete due to a fatal error.
be: Тэст не завяршыўся ў сувязі з крытычнай памылкай.

en: Link with label %label found.
be: Знойдзена спасылка з цэтлікам %label.

en: Link with label %label not found.
be: Спасылка з цэтлікам %label не знойдзена .

en: Link containing href %href found.
be: Знойдзена спасылка, якая утрымлівае href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
be: Націснутая спасылка %label (@url_target) з @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
be: Для поля @id выбраны параметр @option.

en: Option @option for field @id is not selected.
be: Для поля @id параметр @option не выбраны.

en: The HTML ID %id is unique.
be: HTML ID %id унікальны.

en: Current URL is @url.
be: Бягучы URL - @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
be: Назва старонкі  @actual такая ж, як @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
be: Назва старонкі @actual не роўна @unexpected.
