Selenium (7.x-3.0) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Username field found.
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་གི་གནས་ཁོངས་རྙེད་པ།

en: Password field found.
bo: གསང་གྲངས་ཀྱི་གནས་ཁོངས་རྙེད་པ།

en: User %name successfully logged in.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name་ལེགས་འགྲུབ་ངང་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: "@text" found
bo: @text་ཞེས་པ་རྙེད་འདུག

en: "@text" not found
bo: @text་ཞེས་པ་མ་རྙེད

en: Checkbox field @id is checked.
bo: འདེམས་སྒྲོམ་@id་ལ་གདམ་རྟགས་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Checkbox field @id is not checked.
bo: འདེམས་སྒྲོམ་@id་ལ་གདམ་རྟགས་བརྒྱབ་མེད།

en: The test did not complete due to a fatal error.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཚབ་ཆེན་ཞིག་གི་རྐྱེན་གྱིས་ཚོད་ལྟ་ལེགས་གྲུབ་མ་ཐུབ།

en: Link with label %label found.
bo: ཁ་བྱང་ལ་%label་ཞེས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་རྙེད་པ།

en: Link with label %label not found.
bo: ཁ་བྱང་ལ་%label་ཞེས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་མ་རྙེད།

en: Link containing href %href found.
bo: href %href ཡོད་པའི་སྦྲེལ་ཐག་རྙེད་པ།

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
bo: @url_before་ནས་%label ༼@url_target༽་ཞེས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་མནན་ཟིན་པ

en: Option @option for field @id is selected.
bo: གནས་ཁོངས་@id་ལ་གདམ་ཚན་@option་བདམས་ཟིན།

en: Option @option for field @id is not selected.
bo: གནས་ཁོངས་@id་ལ་གདམ་ཚན་@option་བདམས་མེད།

en: The HTML ID %id is unique.
bo: HTML ཨང་རྟགས་%id ནི་མཚུངས་མེད་ཡིན།

en: Current URL is @url.
bo: མིག་སྔར་གྱི་དྲ་གནས་ནི་@url་ཡིན།

en: Page title @actual is equal to @expected.
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་ཁ་བྱང་@actual་དང་@expected་གཉིས་འདྲ་མཉམ་ཡིན།

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་ཁ་བྱང་@actual་དང་@expected་གཉིས་འདྲ་མཉམ་མིན།
