Selenium (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Browser
hu: Böngésző

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Username field found.
hu: A felhasználói név mező megtalálható.

en: Password field found.
hu: A jelszó mező megtalálható.

en: User %name successfully logged in.
hu: %name felhasználó sikeresen bejelentkezett.

en: "@text" found
hu: „@text” megtalálható

en: "@text" not found
hu: „@text” nem található

en: Checkbox field @id is checked.
hu: @id jelölőnégyzet be van jelölve.

en: Checkbox field @id is not checked.
hu: @id jelölőnégyzet nincs bejelölve.

en: The test did not complete due to a fatal error.
hu: Végzetes hiba miatt a teszt nem tudott lefutni.

en: Link with label %label found.
hu: %label szövegű hivatkozás megtalálható.

en: Link with label %label not found.
hu: %label szövegű hivatkozás nem található.

en: Link containing href %href found.
hu: %href href attribútummal rendelkező hivatkozás megtalálható.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
hu: %label szövegű (@url_target) hivatkozra kattintva lett @url_before hivatkozásról

en: Option @option for field @id is selected.
hu: @id mező @option lehetősége lett kiválasztva.

en: Option @option for field @id is not selected.
hu: @id @option lehetősége nem lett kiválasztva.

en: The HTML ID %id is unique.
hu: %id HTML id attribútum egyedi.

en: Current URL is @url.
hu: A jelenlegi webcím @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
hu: A jelenlegi oldal címe @actual, amely megegyezik az elvárt @expected értékkel.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
hu: A jelenlegi oldal címe @actual, amely nem egyezik meg az elvárt @unexpected értékkel.
