Selenium (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Logout
oc: Sortir

en: Browser
oc: Navigador

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Username field found.
oc: Camp nom d'utilizaire trobat.

en: Password field found.
oc: Camp se senhal trobat

en: User %name successfully logged in.
oc: L'utilizaire %name s'es connectat amb succès.

en: "@text" found
oc: "@text" trobat

en: "@text" not found
oc: "@text" pas trobat

en: Checkbox field @id is checked.
oc: La casa de marcar @id es seleccionada.

en: Checkbox field @id is not checked.
oc: La casa de marcar @id es pas seleccionada.

en: The test did not complete due to a fatal error.
oc: Lo tèst s'es pas acabat a causa d'una error fatal.

en: Link with label %label found.
oc: S'es trobat lo ligam amb etiqueta %label.

en: Link with label %label not found.
oc: Impossible de trobar lo ligam amb etiqueta %label.

en: Link containing href %href found.
oc: S'es trobat lo ligam que conten l'href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
oc: S'es fach clic a lo ligam %label (@url_target) dempuèi @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
oc: L'opcion @option del camp @id es seleccionada.

en: Option @option for field @id is not selected.
oc: L'opcion @option del camp @id es pas seleccionada.

en: The HTML ID %id is unique.
oc: L'ID d'HTML %id es unic.

en: Current URL is @url.
oc: La URL actual es @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
oc: Lo títol de pagina @actual es egal a @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
oc: Lo títol de pagina @actual es pas egal a @expected.
