Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget
az: Vidcet

en: Button
az: Düymə

en: Right
az: Sağ

en: Above
az: Yuxarıda

en: Display type
az: Ekran növü
