Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Fields
cy: Meysydd

en: Above
cy: Uwchben

en: Display type
cy: Dangos math
