Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Button
eu: Botoia

en: Right
eu: Eskuina

en: Above
eu: Gainean

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Display type
eu: Bistaratu mota
