Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Fields
fi: Kentät

en: Widget
fi: Widgetti

en: Button
fi: Nappi

en: Right
fi: Oikealla

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Overlay
fi: Päällys

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi
