Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Fields
fr: Champs

en: Button
fr: Bouton

en: Right
fr: Droit

en: Above
fr: Au-dessus

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Button color
fr: Couleur du bouton
